تعهدات فروشندگان

Spread the love

تعهدات فروشندگان در صاحب هنر

7-1- فروشنده متعهد است مدارک درخواست شده در خصوص احراز هویت و مدارک موثق و معتبر ثبتی و نیز گواهینامه­های صنفی، حرفه ای، بهداشتی (در صورت لزوم)، استاندارد و سایر مدارک به شرح پنل در صورت نیاز و درخواست صاحب هنر را بارگذاری و در صورت لزوم آن­ها را به روزرسانی نماید.

7-2 فروشنده متعهد می گردد که قیمت اعلام شده محصولات معرفی شده خود را در تاریخ ثبت سفارش به عنوان بهای قطعی معامله در نظر گرفته و حق هیچگونه تعدیل قیمتی را در زمان تحویل محصول به مشتری را از خود سلب می کند.

7-3- فروشنده موظف است مشخصات محصولات و توضیحات لازم جهت معرفی کالا، نحوه نگهداری، پشتیبانی پس از فروش و سایر موارد لازم را در درگاه اینترنتی براساس شرایط اعلامی صاحب هنر ارائه نماید. فروشنده مسئولیت صحت اطلاعات و تضمین اصالت و کیفیت خدمات را شخصاً بر عهده دارد

7-4- فروشنده متعهد می­شود که کالاهای مورد درخواست مشتری را بدون وقفه و در موعد مقرر اماده و در اختیار واحد لجستیک صاحب هنر نماید، و به هیچ دلیلی اعم از نوسانات نرخ ارز، عدم موجودی، اشتباه در مشخصات و غیره از تحویل آن استنکاف نورزد. در غیر این صورت صاحب هنر ­می تواند بنا به تشخیص خود، خسارات ناشی از تأخیر را به میزان 20درصد وجه کالا را از فروشنده مطالبه و یا از محل مطالبات وی کسر و برداشت نماید

7-5- از آنجا که طبق مقررات قانون تجارت الکترونیک، فروشنده متعهد به رعایت مهلت هفت روزه جهت انصراف مشتری و استرداد کالا  ناشی از هرگونه  موارد مندرج در بندهای 1و2 ماده 2 می­باشد، فروشنده با تایید تعهدات ناشی از مقررات موصوف متعهد می­باشد کالاهای مرجوعی را بپذیرد. مسئولیت هرگونه تخلف از این مقررات با فروشنده بوده و فروشنده متعهد به پاسخگویی به دعاوی می­باشد

7-6- فروشنده در صورت اعلام مشتری مبنی بر عیب، کاستی یا نقص کالا، متعهد به اجرای صحیح تعهدات و پاسخگویی به مشتری و جلب رضایت وی بر اساس نظر صاحب هنر است و در صورت درخواست مشتری نسبت به جایگزین کردن یا رفع نقص آن، ظرف مدت 2 روز کاری از زمان دریافت محصول عودت شده اقدام نماید و هزینه عودت و ارسال مجدد محصول را پرداخت نماید. چنانچه فروشنده ظرف مدت مذکور اقدام لازم را معمول نداشته یا مشتری با پس دادن کالا تقاضای استرداد وجه را داشته باشد، صاحب هنر نسبت به عودت وجه به مشتری اقدام می نماید و فروشنده بدینوسیله حق هرگونه اعتراض نسبت به استرداد وجه به مشتری و عدم استرداد کالا از سوی خریدار را از خود سلب و ساقط می­نماید. فروشنده می­پذیرد هزینه ناشی از استرداد کالاهای معیوب یا ناقص توسط مشتری، از مطالبات فروشنده کسر و توسط صاحب هنر برداشت خواهد شد.

7-7- فروشنده متعهد می شود که هیچ گونه کالای تقلبی یا غیراصل را به عنوان کالای اصل در سایت درج نکرده و تحویل مشتری ندهد.و در این صورت، صاحب هنر می­تواند ضمن قطع فوری دسترسی فروشنده به پنل، نسبت به فسخ قرارداد اقدام نماید و فروشنده بدینوسیله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید و به صاحب هنر می تواند بر علیه وی اقامه دعوا کند.

7-8- فروشنده تضمین می‏کند که اولاً تنوع، تعداد، قیمت، کیفیت، مشخصات و عملکرد معمول کالاها به ترتیب اعلام شده در درگاه اینترنتی است و کالاها با اطلاعات انتشار یافته در مورد آن ها کاملاً تطبیق دارد، ثانیاً کلیه کالاها در بسته بندی مطابق با استاندارد صاحب هنر تحویل داده خواهد شد، ثالثاً، کالاهای فروخته شده به هیچ عنوان کالاهای دست دوم (ریپک یا غیرآکبند)، مرجوعی (ریفرش) و یا مجددا فروخته شده نمی باشد. فروشنده مسئول جبران خسارات وارده و دعوای طرح شده از سوی مشتریان در خصوص موارد مذکور در این بند خواهد بود و مسئولیتی در این خصوص متوجه صاحب هنر نخواهد بود.

7-9- اگر در جریان تحویل، قبول، استفاده یا دسترسی به کالاها، خسارت مالی یا آسیب و جراحات شخصی ناشی از تقصیر یا عدم مراقبت در تولید، بسته بندی یا تحویل کالا رخ دهد از جمله مواردی چون استاندارد پایین، معیوب یا مضر بودن اجزای تشکیل دهنده ی کالا، آلودگی کالا یا هرگونه قصور و تقصیر از ناحیه فروشنده، فروشنده در مقابل صاحب هنر، کارکنان و نمایندگان وی و خریدار و اشخاص ثالث مسئول جبران کلیه خسارات وارده خواهد بود.

7-10- فروشنده موظف است در درج محتوای کالا در پنل خود، کلیه ی مقررات و شئون اخلاقی، اسلامی و قانونی را رعایت نموده و بدینوسیله مسئولیت هرگونه پاسخگویی در این خصوص به مراجع ذی صلاح یا اشخاص ثالث را می­پذیرد.

7-11 فروشنده موظف است جهت عکاسی و تولید محتوا ،محصولات خود را به درخواست صاحب هنر در اختیار وی به امانت قرار دهد

7-12 فروشنده متعهد می گردد که سفارش ثبت شده مشتری را به صورت کامل طی مدت مقرر اعلام شده، اماده ارسال کرده و به واحد لجستیک صاحب هنر  در واتساپ به شماره 09909677455 اعلام کند و حق لغو سفارش دریافت شده را نخواهد داشت.

7-13 فروشنده متعهد می گردد هیچ گونه تبلیغ اعم از لینک اتصال در ارتباط با سایت یا صفحات شبکه های اجتماعی در قسمت محصولات خود در صاحب هنر نداشته باشد و قیمت محصولات اعلام شده در صاحب هنر مطابق قیمت اعلام شده در خارج از صاحب هنر باشد

7-14 فروشنده متعهد می گردد در صورت انجام کارهای سفارشی،مدت زمان و هزینه انجام آن را بصورت دقیق در شرح کالاها و خدمات خود اعلام نماید

7-15 فروشنده حق واگذاری جزئی و کلی حقوق و تعهدات خود را به  موجب این قرارداد به اشخاص ثالث بدون موافقت کتبی و قبلی طرف دیگر، تحت هیچ عنوانی اعم از نمایندگی، وکالت، صلح حقوق و سایر عناوین، نخواهد داشت.

7-16 فروشنده متعهد می گردد که مبالغ کرایه حمل از طرف صاحب هنر را به قیمت محصولات خود در صاحب هنر اضافه کند و موقع تسویه حساب، صاحب هنر اجازه دارد این مبلغ را از حساب وی به صورت خالص برداشت نماید.

بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟